O firmie

Nasze oddziały

Firma PREMONT Sp. z o.o. posiada obecnie 5 oddziałów.

 

Nasze oddziały znajdziesz w Szczecinie, Poznaniu, Miasteczku Śląskim i Katowicach. Więcej na temat lokalizacji możesz sprawdzić w zakładce oddziały.

Jeśli chciałbyś się dowiedzieć więcej na temat reprezentacji naszej Spółki zapraszamy do zakładki władze Spółki.

O firmie

PREMONT Sp. z o.o. jest firmą założoną w roku 2002. Od swego powstania rozwija się w dobrze wyposażoną i nowoczesną firmę o charakterze montażowo-produkcyjnym. Nowoczesny park maszynowy, wyszkolona i zaangażowana załoga, sprawdzone technologie wytwórcze pozwoliły na wytwarzanie całej gamy urządzeń technicznych, konstrukcji stalowych oraz świadczenie usług montażowych.

Wierni założeniom firmy wiemy, że jakość naszej pracy i naszych wyrobów jest głównym czynnikiem wpływającym na opinię i zadowolenie naszych klientów jest również podstawą konkurowania z innymi firmami. Naszym celem jest postawienie do dyspozycji klientów produktów o najwyższej jakości i niezawodności w umiarkowanej cenie, które odpowiadają poziomowi aktualnej techniki

Dostępni jesteśmy dla państwa w poszczególnych oddziałach PREMONT Sp. z o.o. od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30. ZAPRASZAMY !!!